Tokio Hotel
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Singur si pierdut, Nascut invizibil, Inghetat la primul strigat, Copil uitat ,Alearga fara sfarsit, Negat de lume
 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» (Tokio hotel) who likes you and what do YOU mean to them??
Primul one night stand I_icon_minitimeLun Dec 22, 2008 6:47 pm Scris de RxY-andra

» Interviuri cu Bill
Primul one night stand I_icon_minitimeLun Dec 22, 2008 4:17 am Scris de RxY-andra

» kt de moolt te potrivesti q bill?
Primul one night stand I_icon_minitimeLun Dec 22, 2008 4:07 am Scris de RxY-andra

» ce sti despre bill shi tom?
Primul one night stand I_icon_minitimeLun Dec 22, 2008 4:03 am Scris de RxY-andra

» How much do you love Bill?
Primul one night stand I_icon_minitimeLun Dec 22, 2008 4:00 am Scris de RxY-andra

» What-you-would-do-if-you-could-spend-a-day-with-Tokio-Hotel
Primul one night stand I_icon_minitimeLun Dec 22, 2008 3:51 am Scris de RxY-andra

» Who ur tokio hotel romance
Primul one night stand I_icon_minitimeLun Dec 22, 2008 3:49 am Scris de RxY-andra

» Ce faci in acest moment?
Primul one night stand I_icon_minitimeDum Dec 07, 2008 12:43 pm Scris de ღαmy♥тømღ

» Poze cu Bill
Primul one night stand I_icon_minitimeDum Dec 07, 2008 12:41 pm Scris de ღαmy♥тømღ

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Parteneri
Primul one night stand Np3ntyPrimul one night stand 24eyn0h

 

 Primul one night stand

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
ღαmy♥тømღ
Admin
Admin
ღαmy♥тømღ


Mesaje : 283
Data de înscriere : 04/10/2008
Varsta : 28
Localizare : ¤«вяΦкεη¤ωΘ®ℓ∂»¤

Primul one night stand Empty
MesajSubiect: Primul one night stand   Primul one night stand I_icon_minitimeMar Noi 04, 2008 8:09 pm

Pana acum doar a cochetat cu subiectul acesta. Asta dupa mottoul: Un gentelman tace si face. Tom dezvaluie pentru prima data in BRAVO ce se intampla de fapt in Tokio Hotel!
"Sex cu groupies? Se poate intampla! Printre fanele noastre sunt fete foarte dragute!"

Au atat de multe in comun - si totusi sunt atat de diferiti! Saptamana trecuta, Bill, vocalul Tokio Hotel, a uimit in BRAVO cu confesiunea sa in ceea ce priveste iubirea: "Nu am mai fost indragostit de doi ani, ma simt cateodata singur." Acum surprinde si fratele sau geaman Tom cu o marturie legata de viata privata! Mult ravnitul chitarist marturiseste exclusiv in interviul pentru BRAVO, ca el nu traieste chiar in abstinentza, ca fratele sau. Ca se poate in tampla cateodata ca el sa aiba o fata pentru o noapte! Si ca s-a culcat deja cu o fana! O privire aruncata in culise! Ce se intampla de fapt in Tokio Hotel! Pana acum doar a cochetat cu subiectul acesta. Asta dupa mottoul: Un gentelman tace si face. Totusi BRAVO a reusit! In sfarsit Tom dezvaluie secretul unei nopti fierbinti, cu o fana!

BRAVO: Sex cu fane - cum sta treaba de fapt?
Tom: Se poate intampla! Printre fanele noastre sunt fete foarte dragute! De ce ar trebui sa exclud varianta asta? (ranjeste!)
BRAVO: Aha! Ai avut vreo experienta deosebita cu o fana?
Tom: A existat un caz anul trecut in timpul turneului "Schrei". Ca de fiecare data dupa un concert am plecat cu masina la hotel, in fata caruia stateau cateva fane. Timp de vreo 30 de minute am dat autografe, si apoi am vrut doar sa ma duc in pat.
BRAVO: Mai exact?
Tom: Am urcat cu liftul. In drum spre camera mea era o fata. Cand am trecut pe langa ea mi-a zambit foarte frumos. I-am zambit si eu, si apoi m-am dus in camera mea.
BRAVO: Deci nu s-a intamplat nimic?
Tom: Ba da, ba da (rade)! Peste cateva minute a ciocanit cineva la usa mea. Tocmai dadusem drumul la apa de la cada si deschisesem geamul. Deodata, fata de pe hol era in fatza mea si mi-a zambit. Mai intai am intrebat-o ce s-a intamplat. A spus doar ca i-ar placea sa petreaca putin timp cu mine, si a zambit pervers. Atunci am zis: "Bine bine, sa stam putin de vorba in camera de hotel..." La asta a ras foarte dulce. Apoi am lasat-o sa intre. Intotdeauna dupa concerte sunt putin vulnerabil din punct de vedere emotional, si nu prea gandesc limpede (ranjeste)! Dupa o secunda m-am gandit ca poate e o greseala sa las pur si simplu o necunoscuta in camera mea. Dar era deja acolo, doar nu puteam sa o dau afara, nu?! (ranjeste ( :lol mi se pare logic :lol )
BRAVO: Si apoi ati sarit direct in cada, sau cum?
Tom: Nuu! Am oprit apa si am luat ceva de baut din minibar. Draperiile erau complet trase (inchise adica), dar nu pentru ca o asteptam pe fata. Mereu le trag si imi pun cartonasul cu "Va rog nu deranjati!" la usa, chiar si cand stau mai multe zile intr-un hotel. Nu suport cand intra cineva in camera mea, chiar daca doar ca sa umple minibarul. Oops, deviez de la subiect...
BRAVO: Povesteste ce s-a intamplat mai departe?
Tom: Ne-am asezat pe pat si la inceput pur si simplu doar ne zambeam. Intre timp s-a uitat pe furis la televizor, dar de zis nu a zis nimic. Atunci i-am zis: "Pentru o persoana care vrea sa poarte o conversatie, esti cam tacuta." A ranjit din nou si s-a tras mai aproape de mine. Si na, apoi am inceput sa ne dezlantuim.
BRAVO: Si cum a fost?
Tom: A fost super! Cred ca am avut amandoi parte de o seara frumoasa. Bineinteles ca nu o sa dau detalii. Dar tipa avea 17, aproape 18.
BRAVO: Ati "sarbatorit" ziua ei de nastere?
Tom: Nu (rade)! Ziua ei era peste cateva zile. Dar ar fi fost distractiv.
BRAVO: Ce s-a intamplat dupa sex?
Tom: Ni s-a facut o foame de lup, asa ca am sunat la room-service. Din pacate era deja dupa 11 si nu mai era decat meniul de noapte. Dar aveam asa o pofta de paste cu sos de rosii si smantana, ceea ce era in meniu doar ziua. E mancarea mea preferata si voiam sa vad daca ii place si ei. Asa ca am negociat cu tipul de la room-service vreo 10 minute, pana ce a cedat. Si putin mai tarziu mancam in pat paste cu sos de rosii si smantana, si cu parmesan proaspat.
BRAVO: Au mai urmat asemenea nopti ca asta?
Tom: Nu, chiar daca a fost frumos, totul a ramas la noaptea asta. I-am cerut numarul de telefon, si ea mi l-a dat. Mi-a zambit si mi-a zis ca si asa nu o voi suna, si ca nici nu se asteapta la asta, si nu pot sa zic mai mult. Nu a spus-o ca pe un repros, ba chiar mi s-a parut dulce.
BRAVO: Si ai sunat-o vreodata?
Tom: Nu, inca nu.
BRAVO: O vei suna in timpul urmatorului turneu?
Tom: Poate, dar cine stie ce se va intampla in timpul urmatorului turneu? Nu imi place sa planuiesc chestii de genul asta. E cel mai frumos cand lucrurile astea se intampla in mod spontan! Imi place asta la nebunie, asa sunt eu. Bill e complet diferit din punctul asta de vedere, el asteapta marea iubire, si nu intelege cum pot considera un "one night stand" emotional, indiferent cat de spontan se intampla. Cand ii povestesc asa ceva lui Bill, ar prefera sa ma impuste (rade), dar i-am povestit totusi. Ce sa-i faci...sunt oricum destul lucruri in legatura cu care eu si Bill sunt complet de aceeasi parere.
Sus In jos
https://tokiohotel4ever.catsboard.com
dark~angel
Moderator
Moderator
dark~angel


Mesaje : 149
Data de înscriere : 07/10/2008
Varsta : 31
Localizare : ~!AnGeL's WoRlD!~

Primul one night stand Empty
MesajSubiect: Re: Primul one night stand   Primul one night stand I_icon_minitimeMier Noi 05, 2008 6:22 pm

kt de dragutz din partea lu' tom s o tina minte...Primul one night stand 316604
ma intreb dak ma duc in camera lui shi se repeta experienta ma tiner mnite shi p mn? Primul one night stand 316604
Sus In jos
ღαmy♥тømღ
Admin
Admin
ღαmy♥тømღ


Mesaje : 283
Data de înscriere : 04/10/2008
Varsta : 28
Localizare : ¤«вяΦкεη¤ωΘ®ℓ∂»¤

Primul one night stand Empty
MesajSubiect: Re: Primul one night stand   Primul one night stand I_icon_minitimeMier Noi 05, 2008 6:25 pm

mda.. s poate

..ahh pale pate q sos d roshii shi smantana..
suna dezgustator... :-&
Sus In jos
https://tokiohotel4ever.catsboard.com
Continut sponsorizat





Primul one night stand Empty
MesajSubiect: Re: Primul one night stand   Primul one night stand I_icon_minitime

Sus In jos
 
Primul one night stand
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Tokio Hotel :: Tokio Hotel :: Tom-
Mergi direct la: