Tokio Hotel
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Singur si pierdut, Nascut invizibil, Inghetat la primul strigat, Copil uitat ,Alearga fara sfarsit, Negat de lume
 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» (Tokio hotel) who likes you and what do YOU mean to them??
profii idiotzi! I_icon_minitimeLun Dec 22, 2008 6:47 pm Scris de RxY-andra

» Interviuri cu Bill
profii idiotzi! I_icon_minitimeLun Dec 22, 2008 4:17 am Scris de RxY-andra

» kt de moolt te potrivesti q bill?
profii idiotzi! I_icon_minitimeLun Dec 22, 2008 4:07 am Scris de RxY-andra

» ce sti despre bill shi tom?
profii idiotzi! I_icon_minitimeLun Dec 22, 2008 4:03 am Scris de RxY-andra

» How much do you love Bill?
profii idiotzi! I_icon_minitimeLun Dec 22, 2008 4:00 am Scris de RxY-andra

» What-you-would-do-if-you-could-spend-a-day-with-Tokio-Hotel
profii idiotzi! I_icon_minitimeLun Dec 22, 2008 3:51 am Scris de RxY-andra

» Who ur tokio hotel romance
profii idiotzi! I_icon_minitimeLun Dec 22, 2008 3:49 am Scris de RxY-andra

» Ce faci in acest moment?
profii idiotzi! I_icon_minitimeDum Dec 07, 2008 12:43 pm Scris de ღαmy♥тømღ

» Poze cu Bill
profii idiotzi! I_icon_minitimeDum Dec 07, 2008 12:41 pm Scris de ღαmy♥тømღ

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Parteneri
profii idiotzi! Np3ntyprofii idiotzi! 24eyn0h

 

 profii idiotzi!

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
dark~angel
Moderator
Moderator
dark~angel


Mesaje : 149
Data de înscriere : 07/10/2008
Varsta : 31
Localizare : ~!AnGeL's WoRlD!~

profii idiotzi! Empty
MesajSubiect: profii idiotzi!   profii idiotzi! I_icon_minitimeVin Oct 17, 2008 7:24 am

deci eu am numai specimene de profi la sch...
sa incepem cu profa de bio...care urla k disperata shi fura tzigarile copiilor din buzunare....noi ii zicem Hitler profii idiotzi! 316604....
aja profa de engleza care nu e intreaga la minte...are paru' rosu shi infoiat....ii zicem Matura...sau Mop..." 6 vine Mopul!"....profii idiotzi! 316604
diriga kre seamana q o curca beata...profii idiotzi! 316604...
proful de muzik...e un maimutoi gras cu parul alb...cu o burta mare shi picioare lungi...shi are o voce de zici k il strange cnva de gat....e total afon...profii idiotzi! 316604 de dfiecare data knd deschide gura sa cante imi bag castile in urechi profii idiotzi! 316604....
Sus In jos
dark~angel
Moderator
Moderator
dark~angel


Mesaje : 149
Data de înscriere : 07/10/2008
Varsta : 31
Localizare : ~!AnGeL's WoRlD!~

profii idiotzi! Empty
MesajSubiect: Re: profii idiotzi!   profii idiotzi! I_icon_minitimeVin Oct 17, 2008 7:31 am

aaa am uitat de profa de fizik care e o balena ... e tot timpul in calduri...afara sunt 7 grade shi ea " vai ce cald e mai copchii....hai sa deschidem geamul..."...shi noi murim de frig cu gecile pe noi.... Evil or Very Mad
asa shi profa de desen kre bate toti baietzi...profii idiotzi! 316604...ooo app am uitat sa-mi fac desenele pt expozitie...poate ma ia la bataie shi p mn...
profa de mecanica....e cea mai k-umea profa din cate exista...deci nu am cuvinte...are un os din partea mea!...profii idiotzi! 316604
Sus In jos
ღαmy♥тømღ
Admin
Admin
ღαmy♥тømღ


Mesaje : 283
Data de înscriere : 04/10/2008
Varsta : 28
Localizare : ¤«вяΦкεη¤ωΘ®ℓ∂»¤

profii idiotzi! Empty
MesajSubiect: Re: profii idiotzi!   profii idiotzi! I_icon_minitimeVin Oct 17, 2008 7:28 pm

hai mah nu Hitler..nu putetzi shi voi s ii zicetzi Stalin profii idiotzi! 196462
Mop..bah va legatzi d porecla lu Tom profii idiotzi! 316604 haidetzi mah k nu suntetzi normali
kshtile in urechi profii idiotzi! 167126 mai bn dekt un afon..se spar geamurile? :-/
Sus In jos
https://tokiohotel4ever.catsboard.com
ღαmy♥тømღ
Admin
Admin
ღαmy♥тømღ


Mesaje : 283
Data de înscriere : 04/10/2008
Varsta : 28
Localizare : ¤«вяΦкεη¤ωΘ®ℓ∂»¤

profii idiotzi! Empty
MesajSubiect: Re: profii idiotzi!   profii idiotzi! I_icon_minitimeVin Oct 17, 2008 7:34 pm

deci..sa vedem...la me..incep q
Diriga- e km sasaita beata d ea...porecle "Sasa" .."salam sasesc"..m rog are multe profii idiotzi! 196462 ..oh dah..are un fund kt ...aa..nu edista marimi legale pt asta profii idiotzi! 196462 shi s apuk odata s urle p baietzi..k fetele sunt ingerashi profii idiotzi! 196462 asha...shi m rog..e d treaba dar kteodata zici k e d l nebuni profii idiotzi! 316604

profu d muzik shi desen: hai k asta e tare profii idiotzi! 167126 il cheama Cristian Lapusan...cik are shi galerie p net...a..qm era adresa..m rog..nush profii idiotzi! 196462 shi e prieten f bun q diriga profii idiotzi! 167126 oare nu intervine shi altcv intre ei?? Twisted Evil k oriqm diriga nu e casatorita profii idiotzi! 645276 deci..talent l desen are..shi o voce buna profii idiotzi! 196462 shi t distrezi q el dar kteodata e enervant mai ales knd ne preda teorie la desen silent shi ne da teste Neutral

profu d fizik- q ala numai fizik nu facem profii idiotzi! 316604 tot timpul ne zice bancuri l ora shi bla bla bla :-@ dar m enerveaza knd ne asculta k dak ne da note mici inceark s para atat de inocent k cik e vina noastra.. :-<

a...pe cn am uitat scratch nush...: profii idiotzi! 196462 aqm nu-mi amintesc profii idiotzi! 196462
Sus In jos
https://tokiohotel4ever.catsboard.com
dark~angel
Moderator
Moderator
dark~angel


Mesaje : 149
Data de înscriere : 07/10/2008
Varsta : 31
Localizare : ~!AnGeL's WoRlD!~

profii idiotzi! Empty
MesajSubiect: Re: profii idiotzi!   profii idiotzi! I_icon_minitimeVin Oct 17, 2008 8:03 pm

salam sasesc cu fundu mare profii idiotzi! 316604
aha...deci am uiat eu cv...
deci profu de franca...noi ii zicem fonfi dar profii ii zic piki deci sa ii facem o descriere profii idiotzi! 316604 ...are nasu mare shi varful nasului ii e ridicat in sus..asa are par in nas profii idiotzi! 316604....are urechile mari zici k are 2 sateliti pe post de urechi...sau 2 antene parabolice...profii idiotzi! 316604
asa shi nu e casatorit...e "fata mare" profii idiotzi! 316604 profii idiotzi! 316604 profii idiotzi! 316604...asa c mai are???...hmm...nu imi mai vine nik in minte akm...
Sus In jos
dark~angel
Moderator
Moderator
dark~angel


Mesaje : 149
Data de înscriere : 07/10/2008
Varsta : 31
Localizare : ~!AnGeL's WoRlD!~

profii idiotzi! Empty
MesajSubiect: Re: profii idiotzi!   profii idiotzi! I_icon_minitimeVin Oct 17, 2008 8:09 pm

profa de chimie...sau "domnishoara Radu"...deci are vreo 57 de ani...nu e casatorita...deci...are nas de porc...fundu mare k diriga ta sys...aja...are o freza profii idiotzi! 316604...deci nici nu stiu cum sa o descriu dak ma credetzi...profii idiotzi! 316604....seamana f bn q un porc....deci are capul mare e toata zbarcita...grasa...aaaa shi knd ne preda sau knd vb q noi tot timpul se uita pe peretzi...dar niciodata nu ne priveste in ochi...profii idiotzi! 316604...
asa shi akm profa de religie...
zici k e o ratza pocaita...profii idiotzi! 316604 deci umbla numai q batic pe cap...ii grasa shi merge k o ratza...are capul mare...shi fundu nu mai zic...shi e tot timpu numai cu gura p noi...nu facetzi aia k e pacat ..profii idiotzi! 316604...
Sus In jos
ღαmy♥тømღ
Admin
Admin
ღαmy♥тømღ


Mesaje : 283
Data de înscriere : 04/10/2008
Varsta : 28
Localizare : ¤«вяΦкεη¤ωΘ®ℓ∂»¤

profii idiotzi! Empty
MesajSubiect: Re: profii idiotzi!   profii idiotzi! I_icon_minitimeVin Oct 17, 2008 8:38 pm

profii idiotzi! 316604 profii idiotzi! 316604 profii idiotzi! 316604 profii idiotzi! 316604 profii idiotzi! 316604
Sus In jos
https://tokiohotel4ever.catsboard.com
dark~angel
Moderator
Moderator
dark~angel


Mesaje : 149
Data de înscriere : 07/10/2008
Varsta : 31
Localizare : ~!AnGeL's WoRlD!~

profii idiotzi! Empty
MesajSubiect: Re: profii idiotzi!   profii idiotzi! I_icon_minitimeVin Oct 17, 2008 10:29 pm

profii idiotzi! 316604 profii idiotzi! 316604 profii idiotzi! 316604
zici k io adunat d-zeu p toti prifii incompetenti acolo...
profii idiotzi! 316604 profii idiotzi! 316604 profii idiotzi! 316604
Sus In jos
Deea
~†~::TH Fan::~†~
~†~::TH Fan::~†~
Deea


Mesaje : 43
Data de înscriere : 02/11/2008
Varsta : 29

profii idiotzi! Empty
MesajSubiect: Re: profii idiotzi!   profii idiotzi! I_icon_minitimeSam Noi 08, 2008 6:25 pm

Buuun...Sa incep si eu...Profa de romana asa-i de buna ca dak nu intelegem cv ne explica de mai multe ori,profa de fizik si ea e buna numaica e mika de inaltime dar e dragutza,profu de muzica il uraskkkkk cat e el de mare:deci ma pune sa cant si n-apuk sa zic primul cuvan ca imi da 4(nu in catalog ca in caietul lui)asa de tare il uraskkkk,profa de chimie asa-i de nostima ca dak faci cv iti tine predica dup zice o gluma buna si cont lectia,profa de mate tot asa ca la profu de muzik(ne da la teme cu tona),profa de bio e buna,numai cateodata e rea,profa de edu.fizik e foarte buna,profa de civik nush ce are dar respira de parca zici ca nu are aer,profu de desen e cel mai tare,ne de sa desenam desene k-lumea nu ca alalaltu' din cls a VI-a,profa de tehno ii buna si ea(ca cu ea facem si tehno si info),profa de isto e buna(la ora ei nu zicem nici pas),vai profa de franca asa-i de idioata:Deci ne pune sa citim lectia si s-o traducem,ma pune p mine s-o citesc in franceza dup imi zice s-o traduk(eu nush o boaba din franca)asa ca-mi da 10 chiar dak nush nimik,profa de geogra e ffff buna,profu de reli,ne tine o ora intreaga cu lectia si ora urm ne da test(asta nu gandeste)si cam atat dak imi mai vine in minte cv prof o sa mai scr
Sus In jos
Deea
~†~::TH Fan::~†~
~†~::TH Fan::~†~
Deea


Mesaje : 43
Data de înscriere : 02/11/2008
Varsta : 29

profii idiotzi! Empty
MesajSubiect: Re: profii idiotzi!   profii idiotzi! I_icon_minitimeSam Noi 08, 2008 6:27 pm

A da si profa de engle si ea e buna
Sus In jos
Continut sponsorizat





profii idiotzi! Empty
MesajSubiect: Re: profii idiotzi!   profii idiotzi! I_icon_minitime

Sus In jos
 
profii idiotzi!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Tokio Hotel :: Other :: School-
Mergi direct la: